اینجا هستید: Skip Navigation Links
ولوو مدل جدیدی را معرفی کرد ولوو مدل جدیدی را معرفی کرد

ولوو از XC40 Inscription جدید رونمایی کرده است که مجهزترین مدل XC40 تا کنون است و یک موتور سه سیلندر جدید را نیز به خط تولید این کراس اوور افزوده است.

به گزارش خبر خودرو، XC40Inscription از رکاب ها، تریم شیشه های کناری، جلوپنجره مشبک کرومی، رینگ های 20، 19 یا 18 اینچیInscription و رنگ های بدنه منحصر به فرد بهره می برد. این خودرو هم چنین به سر دنده کریستالی و تریم Driftwood مجهز می شود که اولین بار در ولوو XC60 معرفی شده بود.

Alexander Petrofski، مدیر ارشد ولوو گفت: "XC40 جدید خودرویی جوان پسند است که حس فردیت قوی را به راننده القا می کند. ما می خواهیم مشتریانمان بتوانند حس خود را نشان دهند و در همین راستا گزینه های بیش تری را در عملکرد و طراحی ارائه می دهیم."

موتور سه سیلندر جدید بخشی از خانواده موتورهای Drive-E این خودروساز است. این موتور طراحی شده تا با یک سیستم هیبریدی همراه شود که به گفته ولوو بعدا معرفی خواهد شد. تنها گیربکس ارائه شده برای این موتور سه سیلندر یک نسخه دستی شش سرعته است در حالی که یک گیربگس اتوماتیک هشت سرعته نیز به تدریج برای آن ارائه خواهد شد. این خودروساز هم چنین موتورT4 چهار سیلندر 190 تسب بخاری خود را به طیف مدل های این خودرو اضافه کرده و ادعا می کند XC40 تمام برقی نیز در راه است.

قیمت ولوو XC40Inscription هنوز اعلام نشده است.

1396/12/05


تاریخ: 1395/12/05
http://khabarkhodro.com